De ontknoping van Wie is de Mol? 2021 nadert. Is het Rocky of toch Renée? Dit zijn de beste hints en theorieën uit aflevering 9 van Wie is de Mol? door Max van den Broek. Bekijk Wie is de Mol elke zaterdag om 20:25 op NPO 1. Abonneer je hier gratis: bit.ly/AbonneerTelegraaf
Meer van De Telegraaf? Volg ons op:
Website: www.telegraaf.nl/
Facebook: facebook.com/telegraaf/
Instagram: instagram.com/telegraaf.nl/
Twitter: twitter.com/telegraaf
#TELEGRAAF #WIDM
Wie is jouw Mol: Rocky of Renée?👇🏻
RENEE
Renée
Rocky
Rocky
Rocky
renee
Het is Renée
Leuke video Max😘ik verdenk Renee
Mijn mol is Rocky
renee renee renee reneee reneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Like als renee de mol is. Dislike als rocky de mol is
Heeft Renee door de kaars onder de envelop te houden misschien wel de naam van de mol gevonden? Daarom geswitcht naar Rocky?
renée!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
rocky heeft vroeger een knie blessure op gelopen waar door ze ook niet verder kan de jong oranje dat is de reden dat ze niet ging rennen
Rocky
Rene
Ik denk rocky
Ik heb nog een anti-mol hint naar rocky. Dit is uit aflevering 1 maar beter laat dan nooit haha. In aflevering 1 bij de lasergameopdracht wordt Remco dus afgeschoten door een kandidaat en zelf denkt hij dat dat Rocky was. Het zou dus misschien kunnen dat hij in de test toen op Rocky had ingezet en ja, we weten allemaal dat Remco af viel... ik zal er wel eerlijk bijzeggen dat hij zelf wel letterlijk zei “maar dat is heel raar, want als ik iemand op dit moment nog niet verdenk is het Rocky wel”, dan kan je zelf kijken wat je met de hint doet ;)
Jullie zitten dr allemaal naast, het is Ron . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . Renee of Rocky . . . . Ik heb geen idee
Renee is de mol
Ik verdenk 100% Renée
Ik kan nog steeds niet kiezen. Ik denk Renee, maar geloof best dat het ook Rocky kan zijn
Hoi Max! Ik wil zeggen dat ik denk dat Rocky het is omdat Charlotte en Rocky gingen allebei op Renee maar Charlotte is eruit gegaan... Dit word heel Spannend!
My mole is Renee. If Rocky was the mole then why did Splinter go home? He suspected both Rocky and Renee and from what I remember no one else seemed to suspect Rocky at the time.
He did suspect Rocky, but not as much as renee. He might have thought he had to go all in for 1 person to stay in, and chose renee. Something like this he also says before he makes the test.
De opdracht waarbij ze moesten fietsen (geloof aflevering 1 of 2) de zin van Renee gelijk was in het veld en op 't bord. Stond ook zin De Mol wilde Lakshmi in eerste instantie wel zijn, met andere woorden de Mol wilde graag jong zijn. Met een leeftijd van 59 (Renee) ten opzichte van 27 (Laksmi) zou dit goed op die zin kunnen slaan denk ik.
Ik denk Renee
Rocky
Rocky
Renee 100000%. Zag het in het begin al gwn hoe ze zich gedroeg en wat ze allemaal deed enzo.
charot zat op rocky en wie de test het slechtst maakt licht er uit dus dan had ze het fout dus slecht gemaakt dus renee is de mol
Charlotte zat op Renee
1 goeie hint: De mol begint met een R
Is het iemand ooit opgevallen dat Renee in een aflevering “Holy Moly” zei? Dit was in 2017 ook een hint naar Thomas die dat toen zei
Rocky is m'n mol. Ik heb al weken tunnel visie!
Renee
Zou het super cool vinden als Rocky de mol is ik zou dat niet aan zien komen. Ik vind Renee wel een saaie mol...
De beste hints naar Renée: 5:33 De beste hints naar Rocky: 6:20
Renée is de mol
Ik zit al sinds aflevering 1 op Renée! Goede hint!
Het hele seizoen zijn er al joker kaarten in het spel. iemand ooit over na gedacht dat als je de letters van de naam Rocky door elkaar husselt, je Yockr kan maken?
Rener. Zij is oud genoeg maar toch door tot nu toe🤔🤔🤔🤔🤔
nog een hint naar renee : bij de opdracht voor joker staan kijk naar de auto achter haar daar staat follow me
Theoretisch gezien is Rocky de mol, waarom? Charlotte zat op Renee en ging eruit dus dan is Renee niet de mol
Rocky zat ook vol op Renee dus dan kan het zijn dat Charlotte minder goede antwoorden heeft gegeven in de test of deze minder snel heeft gemaakt. Rocky zit ook al vanaf het begin op Renee en heeft haar al die tijd dus goed in de gaten kunnen houden. Renee zegt nu pas voor het eerst dat ze Rocky verdenkt, ze fladderde een beetje heen en weer met haar verdenkingen en zit er nog steeds in. Dus zou Renee écht niet de Mol kunnen zijn?
Renee
Renee is de mol denk ik
Ik zeg Rocky maar ben nu advocaat van de duivel. Ze gingen naar Bohemian Paradise. Renee heeft prijzen gewonnen voor Paradijs. (Welke liedjes zijn eruit geknipt? Meatloaf Paradise by the dashboard light?) . Renee heeft gespeeld in Vrouwenvleugel = gevangenis. Renee heeft gespeeld in Blinddate= geblindeerde vrouwen. Gespeeld in Na U, U is 21ste letter. 21ste bondfilm casino royal, film actrice. Gespeeld in de gidsen, en in consult, en in kwestie van vertrouwen. Gespeeld in de wassalon. Boven de bergen. Zomer van 45 geen 69. Ze vereenzelvigd zich het meest met Calamity Jane.. schieten met scherp. Ze houdt van de nacht. In vrouwenvleugel heette ze jose Donkers. De gevangenis was tevens filmlokatie voor mission impossible ghost protocol. Ontsnappen uit escaperooms. In de lift droeg ze vest van merk Odd molly. Haar moeder had 8 broers die allemaal kunstenaar of pater waren, van die drie paters zijn er 2 uitgetreden om ook kunstenaar te worden= paternoster lift en schilderopdracht. Zweefvliegtuig OK-7521 van het type ASK21. Enige link die ik naar het zeer belangrijke 21 kan maken is eerste en laatste cijfer van haar geboortedatum 29 juni 1961. En dat ze dan een lullige opmerking maken dat ze jullie van begin 2 tot het eind 1 in de maling heeft bespeeld. En verder natuurlijk de hints uit het filmpje. De zinnen zijn gelijk. In de kano. Steeds laten afschieten met geld. Steeds niks kunnen, niet kunnen ontsnappen, niet kunnen klimmen, dit niet kunnen dat niet kunnen. Maar toch zeg ik dat 3x5000 te toevallig is en dat het Rocky is. Vanaf dag 1 vind ik haar gedrag te koel/gespeeld. Offfff zouden het dit jaar toch 2 mollen zijn. 😉 tot twee tellen. En blijkt Charlotte toch de winnaar ondanks dat ze 7k uit de pot heeft gejat 🤣
Ik denk renée
Wat veel mensen vergeten is dat Rocky ook nog bij het vlot zei dat ze koker 1 en 3 open hadden gemaakt, terwijl ze 2 en 4 open hadden gemaakt. Als ze echt die andere 2 hadden gepakt was er mingeld gepakt. Ook: Renée gunde Splinter de vrijstelling niet. Als zij de mol was had ze dat wel gedaan. Ze kon het erg goed vinden met Splinter. Ten slotte kan Renée de aanwijzing gezien hebben op de envelop, waardoor ze vol op Rocky is gegaan. Niets is wat het lijkt in de mol. Dat moet je inmiddels wel weten. 😉
Mijn gevoel ging al vanaf het begin uit naar Rocky, omdat je het van haar het minst verwacht. Renée vind ik altijd zo twijfelachtig, ze is nooit te peilen dus wat dat betreft zeker verdacht. Maar zij wordt best vaak in molfilmpjes besproken en verdacht gemaakt in het programma. Dit is bij Marije, Splinter en Charlotte ook gebeurd en die zijn afgevallen dus ik blijf bij Rocky. Renée krijgt wsch alsnog klein deel van mijn punten though :p
603+218 kan ook nog slaan op rocky sinds zij als 8e in de leader komt
Ben overigens wel overtuigd dat renee de mol is
Wie vind renee
Rocky heeft een knieblessure gehad dus daarom klopt de hint niet met de mountainbikes
Rocky is mijn mol.... bekijk ook opdracht intrappen: als Charlotte de berg op gehesen wordt staat Rocky achter Renée en “trekt” niet mee.....
Dat dacht ik ook! Zoiets werd wel vaker gedaan door een mol. Zogenaamd meeroeien of touwtrekken idd.
Kijk ik begrijp Rocky, als Renee steeds traag doet wil je liever een beetje geld in plaats van niks
Ik verdenk reneè
renee is de mol
Als je bij die schaduw goed kijkt zie je dat op de plek waar de voorhoofd begint hij extra bol is. Dit kan erop wijzen dat de mol een pony(kapsel) heeft. Renée is de enige die over is die zo'n pony heeft.
Renee is te verdacht, ik denk toch dat Rocky het is. En heeft het programma expres Rocky op de achtergrond gelaten
Hoezo is het geen charlotte dan???
Zij kreeg een rood scherm
Ik mis nu toch wel de steen hoor
Ik vond het geen steengoede hint helaas.
bij 7:15 was hij aan het puuuzelen hoe hij dit erin moest krijgen xD
Maar voor de verdenkingen zat renee al op rocky, ze pakt namelijk stellingen die over rocky gaan, het zou raarder zijn als ze stellingen over charlotte pakt en de test wel op rocky invult, dus ze zat al wat langer op rocky dan waarschijnlijk
Ik heb zo veel aan deze hints ik kijk jullie elk jaar weer echt heel erg fijn en leuk ik win ook door jullie heel vaak in de wie is de mol app
Zelf zit ik al heel lang in de Rocky tunnel. Ik moet toegeven dat er veel meer hints zijn naar Renée, maar het ligt er het hele seizoen al zo dik bovenop (al beginnend met het lasergamen waarin ze niks kon horen etc.). Als Renée het is ben ik wel teleurgesteld en velen anderen ook denk ik. Ook omdat ze dan wederom weer een actrice kiezen. Ik blijf hoop houden voor Rocky, o.a. door de ‘de mol staat nooit voor joker’ hint. De zweefvliegopdracht heette ook letterlijk ‘voor joker staan’, dus als Renée de mol is terwijl ze daar voor de joker stond dan is het erg raar dat het zo in het molboekje staat...
Heb precies hetzelfde!
Het zou toch geweldig zijn als mijn mol Renee volgende week haar eigen naam op de enveloppe, uit de laatste opdracht laat zien! Daar wordt geen geld van afgetrokken want de enveloppes van de mol telden niet mee.
Renee
RENEEEEEE
2:14. Rocky heeft een knieblessure gehad en kon daarom niet meer voetballen. Ze heeft een minder goede conditie dan toen. Misschien was ze gewoon moe?
@sannah van marle ja maar ze heeft dus al een tijdje niet meer proffesioneel gevoetbald. Bovendien maakt het nu sowieso niks uit. Ze was de mol niet.
@Gwendolyn Rice een voetbalster kan dat best
@sannah van marle ja, maar als je net een half uur hard hebt zitten steppen/fietsen?
Maar zelfs ik kan 1km hardlopen
Ik denk dat Renée de mol is, maar ik hoop dat het Rocky is. Rocky zou een betere mol zijn geweest (omdat Renée er te dik bovenop ligt)
Hier zou ik zeggen 821 is 21e seizoen 8e in de leader is Rocky
Het is zoizo Renée
renee zei aan het eind ik heb drie weken anders geleefd!!
Over dat Renée opeens op Rocky zit en niet meer op Charlotte: Misschien heeft ze wat gezien op de envelop bij de opdracht waar ze de mijn ingingen...
Ze ging al de opdrachten met de stellingen in met Rocky als hoofdverdachte...
Inderdaad... ook in de voice over zegt ze dat ze voor Rocky kiest op basis van wat ze 'gezien heeft' en daarna zegt ze dat dat gaat om wat ze van haar gezien heeft, maar het kan zomaar op de envelop hebben gestaan :) ik vind charlottes blik als rocky zegt dat ze de mol kan zijn ook wel bijzonder.
@Lucas 0505 (dit is ook mogelijk) de montage kan ermee geknoeid hebben dus heeft Renée toch eersg de envelop gepakt, maar zagen wij dat dus anders
Dat kan, maar renee pakt ook stellingen die over rocky gaan, dus voor die envelop die ze pakte zat ze al op rocky blijkbaar
Rocky is de mol
Technisch gezien is Rocky de mol omdat Rocky en Charlotte op Renée gingen maar alleen Rocky zit er nog in en Renée ging op Rocky
Dan heeft Charlotte de test slechter of trager gemaakt dan Rocky, Renée kan nog steeds de mol zijn
Charlotte ging vol op Renee en Rockey ook ,Charlotte ging af dan is Rockey toch de mol
Nee, want als Rocky meer goed heeft op Renee dan valt Charlotte ook af.
Ron Boszhard is de mol natuurlijk...
dat denk ik ook eerlijkgezegd, want zo'n slechte kandidaat...
Hint naar Renée: Aan het begin van aflevering 5 brengt Renée een toost uit. Ze lacht daarna een beetje vreemd. Het klinkt als 'Hihi'. Is dat hetzelfde hoge lachje van de joker in de leader?
De laatste zinnen van " het dagboek van een afvaller". Dat is voor mij ook een duidelijke aanwijzing naar Rocky
"Renée, met wie ik altijd kon geinen en ook goede gesprekken mee kon voeren. En natuurlijk Rocky, bad ass babe zonder wie het nooit zo zou zijn gelopen als dat het is gelopen."
charlotte zat op renee en ging er uit, terwijl renee op rocky zat en er nog in zit.
@Pamela Juffermans wat maakt dat uit rocky kan toch altijd meer goed hebben dan renee zonder dat ze eruit gaat zolang de andere maar meer fout hebben
Sil Wolters Rocky verdenkt vanaf begin Renée en Renée heeft veel gespreid dit seizoen, en ze zit er nog altijd in, dus dan kan Rocky überhaupt geen mol zijn, want Renée heeft gespreid tussen meerdere kandidaten en Rocky zit vanaf begin al op Renée
@Pamela Juffermans als charlotte eruit gaat omdat ze op renee zit en renee blijft erin terwijl ze op rocky zit is het toch niet logisch dat charlotte opeens meer vragen fout zou hebben dan renee als E allebei op een ander zitten
Dan heeft Charlotte de test trager of slechter gemaakt, Renée kan het nog steeds zijn
3:33 rocky staat ook als 8e in de leader
En in aflevering 0 zegt Renee "ik duik weer onder"
Rocky.. dan moet het Renée zijn want ik zit er altijd naast..
Ik dacht juist aan 603 als verwijzing naar FC (0 kan niet gekoppeld worden aan een letter). Dat verwijst uiteraard naar Rocky
Renée
Alle vier de indicatoren van de Moltool wijzen dit jaar naar Rocky: - Indicator 1: Minste niet-Molgedrag: Rocky - Indicator 2: Laagste relatieve verdenking: Rocky - Indicator 3: Afvaller testen: Rocky - Indicator 4: Schermen en lichaamstaal: Rocky
@Tessa Privé Ha, ha. Je hebt helemaal gelijk. Ik moet aan de slag.
En we weten allemaal hoe het afliep met Marije en Splinter door het Moldel van AI 🙄
Het is sowieso Renee. Maar Rocky kan het ook zijn wie weet. spannend. 😋❤️😝
Vanaf de eerste aflevering vol op renee toen ze die bril opzette tijdens lasergamen (mol is blind)
Iedereen heeft het altijd maar over het 'blind zijn' van een mol ... Een mol is helemaal niet blind ... wel slechtziend ... Daarentegen sluit een mol bij het ondergronds graven van zijn holen wel zijn gehoorgangen om te voorkomen dat er zand en aarde in komt ... dus slechthorend zijn ze ook ... een mol vindt zijn weg doordat zijn spitse roze snuit gevoelige snorharen en tastzenuwen bevat ... zijn belangrijkste zintuig ...
Renee 100%
Ja maar Rocky is dan weer de achtste kandidaat in de leader 🤔
En haar achternaam begint met 8ste letter, en ze is de 8ste op de groepsfoto
Daar dacht ik ook aan
Ik ga voor Renée
@Pamela Juffermans ik plaag je maar ... juffie Juffermans...
Rik Aap in aflevering 1 en 2 had ik haar heel even verdacht en ook punten ingezet op haar, maar al gauw raakte ik in de Marijetunnel, en de laatste testvragen heb ik ook ingezet op Renée
toch maar wel ? ... overloopster 🤣🤣🤣🤣🤣
Renee is de mol
Renée is de mol dit seizoen Dat denk ik al vanaf het begin
Same
Honderd procent renee, want ze zit de boel te vertragen en te saboteren. Zat op de eerste aflevering al op renee.
Ja maar char zat op renee
Misschien deed ze gewoon een ‘Joshua’tje ;)
Tooo
ik zit op renee maar een reden dat ze opeens zo radicaal voor rocky gaat kan zijn wat ze op de envelop gelezen/gezien heeft?
ga toch eens weg met deze onzin
Sws rocky
Nee het is rocky want Charlotte vond René verdacht
@Annemieke Vos ja of Rocky had meer vragen goed dan Charlotte, de test schijnt heel moeilijk te zijn
dus... kan nog steeds Renee zijn
Rocky ook op Renee, dus als zij sneller was dan Charlotte is zij gewoon de winnares
renee
als je kijkt naar de leader is Rocky daar de 8e kandidaat, dit kan ook een hint zijn
Renee heb ik altijd als 2e mol gehad tot Splinter afviel. Nu kan ik er niet meer omheen, Renee moet de mol zijn🙌 Toffe video weer!🔥❤
Rocky zei in de aflevering: "niet dat ik van jullie kan winnen." Maar als zei een kandidaat is, dan zou Renée of Charlotte de mol zijn. Dan hoeft ze dus niet van hun allebei te winnen. Betekent dit dat ze de mol is en dan dus wel van beide kan winnen? 🤔
´ik heb hele weekend gezocht, naar hint´' ya right... alle hint waren allang al bekend..
Alles kits?
Ok Boomer
Vanaf dag één op Rocky 💪
Bye bye puntjes😂 want Renée is de mol😁
same
precies !
Rocky, for sure! Maar toch niet helemaal zeker... 😀